TIRE DOCTOR 400ml

TIRE DOCTOR 400ml

Szybko i skutecznie pompuje i uszczelnia przebite opony - 365 ml.

Więcej szczegółów

Szybko i skutecznie pompuje i uszczelnia przebite opony - 365 ml.

Dzięki zastosowaniu wkręcanej końcówki wężyka w ciągu minuty pompuje oponę do ciśnienia 1,76 atmosfery , dzięki czemu można bezpiecznie kontynuować jazdę do najbliższego punktu wulkanizacyjnego.
Produkt jest rozprowadzany równomiernie przez co dokładnie uszczelnia oponę, jednocześnie nie wpływając na wyważenie koła.

BEZ DEMONTAŻU I NARZĘDZI: Bardzo pomocny w nieoczekiwanych sytuacjach. Pozwala uniknąć konieczności uciążliwej zmiany uszkodzonego koła na zapasowe. Produkt niezbędny w bagażniku każdego auta.

BEZPIECZNY DLA OPON: Preparat nie niszczy opon i jest łatwy do późniejszego usunięcia w warsztacie wulkanizacyjnym.

 

Sposób użycia: Jeśli to możliwe usunąć przedmiot który spowodował przebicie. Jadąc powoli ustawić oponę tak aby wentyl znajdował się dokładnie pionowo u góry. Solidnie wkręcić końcówkę wężyka w wentyl opony. Podnieść nasadkę u góry puszki, odwrócić puszkę do góry dnem i nacisnąć przycisk. Opona zostanie uszczelniona i napompowana w ciągu minuty. Zastosować całą zawartość puszki do napompowania opony, odłączyć wężyk od zaworu opony. Mimo że opona może nie wydawać się całkowicie napompowana, od razu ruszyć, aby spowodować równomierne rozprzestrzenienie się uszczelniacza w oponie. Przejechać 5 km nie przekraczając 35 km/h, a następnie ponownie sprawdzić ciśnienie w oponie.

UWAGA: Nie stosować w przypadku bardzo dużych dziur, zniszczenia części opony lub gdy spadnie ona z obręczy. Naprawa ma charakter tymczasowy , należy udać się do warsztatu wulkanizacyjnego w celu dokonania ostatecznej naprawy. Poinformować warsztat, że w oponie znajduje się łatwopalny gaz!