WARUNKI I TERMINY DOSTAWKoszt przesyłki

W trosce o bezpieczeństwo przesyłek oraz ich niskie koszty zamówione produkty, w zależności do wagi i gabarytów, wysyłamy do Państwa za pośrednictwem Poczty Polskiej listem poleconym bądź paczką. Państwo ustalacie jedynie czy ma to być przesyłka ekonomiczna czy priorytetowa, zwykła (płatność z góry) czy pobraniowa (płatność przy odbiorze). Koszt przesyłki ustalamy indywidualnie do każdego zamówienia na podstawie cennika Poczty Polskiej, dostępnego na stronie internetowej: http://www.poczta-polska.pl/cennik.htm. Istnieje również możliwość dostarczenia zamówionego towaru za pośrednictwem firmy kurierskiej wprost pod drzwi Państwa domu, czego dodatkowym atutem jest możliwość telefonicznego ustalenia z kurierem godziny dostarczenia przesyłki.

Terminy realizacji

Jeżeli zamówiony towar jest w danej chwili w magazynie, zostanie wysłany w przeciągu 2 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia. W przeciwnym wypadku czas wysyłki może się wydłużyć maksymalnie do 7 dni roboczych. O wszystkim poinformujemy Państwa telefonicznie lub też za pomocą wiadomości e-mail. Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie firmy.

Gwarancja

Towar zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie nowy. Przed wysyłką każdy egzemplarz jest indywidualnie sprawdzany. Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub na życzenie Klienta fakturę VAT, na podstawie których będą rozpatrywane ewentualne reklamacje lub zwroty zakupionych towarów. Okres gwarancji jest określony przez Producenta indywidualnie dla każdego towaru. Pozostałe przypadki regulują przepisy Kodeksu Cywilnego.

Wysyłka i odbiór

Zakupione towary, w zależności od gabarytów i rodzaju wybranego przez Klienta sposobu dostawy, pakowane są w kopertę bąbelkową lub pudełko kartonowe. Przy odbiorze przesyłki należy sprawdzić, czy paczka nie została uszkodzona w czasie transportu - w takim przypadku listonosz bądź kurier zobowiązany jest sporządzić odpowiedni protokół.