ZWROTY I REKLAMACJESatysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy!

Przekonani o atrakcyjności naszych produktów, dajemy Państwu prawo do zwrotu nieużywanego, nieuszkodzonego towaru bez podawania przyczyny, w czasie do 10 dni od daty otrzymania przesyłki. W takiej sytuacji ponoszą Państwo jedynie koszty przesyłki towaru. Nie odbieramy przesyłek "za pobraniem".

Gwarancja

Towar zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie nowy. Przed wysyłką każdy egzemplarz jest indywidualnie sprawdzany. Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub na życzenie Klienta fakturę VAT, na podstawie których będą rozpatrywane ewentualne reklamacje lub zwroty zakupionych towarów. Okres gwarancji jest określony przez Producenta indywidualnie dla każdego towaru. Pozostałe przypadki regulują przepisy Kodeksu Cywilnego.

Reklamacje

Wszelkie reklamacje rozpatrywane będą na podstawie dołączanego do każdego zamówienia paragonu lub faktury VAT, oczywiście w trakcie obowiązywania gwarancji na dany produkt, udzielanej przez Producenta. W trosce o zadowolenie Klientów  jesteśmy również w stanie zająć się naprawami pogwarancyjnymi, po najniższych kosztach. W przypadku chęci zgłoszenia reklamacji w trakcie trwania gwarancji lub po jej zakończeniu prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny celem ustalenia dalszego postępowania.